O tym, jak ważnym elementem każdej stylizacji jest biżuteria, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. To dzięki niej nasz ubiór zyskuje unikalnego charakteru. Nie tylko bowiem zdobi kobietę, wydobywając z niej ukryte piękno, ale również ożywia, dodaje ekstrawagancji lub przeciwnie – stonowanej elegancji. Na rynku nie brakuje różnego rodzaju błyskotek, spełniających oczekiwania damskiej, jak i męskiej części klienteli. Dziś pod lupę weźmiemy markę, która nie boi się łamać ogólnie przyjętych stereotypów. To oczywiście Rebecca.rebecca biżuteria

Biżuteria, którą kochają miliony

Ta włoska firma zdążyła zyskać wierne grono sympatyków na całym świecie. Sprzedawana jest bowiem w 30 krajach, takich jak: Belgia, Francja, Grecja, Holandia itp. Duży udział w kształtowaniu tej popularności odgrywa wysoka jakość wykonania. Nieprzerwanie od 1998 roku do dziś spełnia najwyższe oczekiwania swoich klientów, choć na polskim rynku zasłynęła dopiero od roku. Biżuterię Rebecca charakteryzuje przede wszystkim precyzja wykonania, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół oraz oryginalny design. Do ich produkcji wykorzystywane jest srebro 925 lub brąz pokryty złotem, przy udziale niezwykle efektownych kamieni Swarovskiego. Nie bez powodu sięgają po nią również znane osobistości wprost z czerwonego dywanu, takie jak Rihanna czy Beyonce.

Rebecca – biżuteria na miarę wszystkich potrzeb

W swoich projektach marka nie boi się sięgać po nowoczesne rozwiązania. Umiejętnie łączy klasykę ze współczesnymi trendami, czego najlepszym przykładem jest kolekcja Hollywood i Hollywood Boulevard. Wysoka jakość wykonania, której znakiem szczególnym jest nieprawdopodobna precyzja, dopracowanie i przemyślenie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu jedynie potwierdza fakt, że jest to marka na wskroś oryginalna i zarezerwowana wyłącznie dla osób miłujących prawdziwe piękno. Jej uniwersalny charakter sprawia, że stanowi perfekcyjne dopełnienie zarówno eleganckich, jak i codziennych stylizacji. Doskonała zarówno do klasycznej „małej czarnej”, jak i jeansów i topu, dzięki czemu przełamuje ogólnie przyjęte stereotypy.