Najciekawsze propozycje modeli torebek obecnego sezonu

Chyba żadna z pań nie odważy się wyjść bez niej z domu. Klasyczne, fantazyjne, obszerne, krzykliwe i stonowane. Ciężko opisać je jednym słowem. Zaraz obok butów to właśnie torebki są ulubionym dodatkiem kobiet. Nie tylko bardzo praktyczne, ale również podkreślające całą stylizację. Obecnie rynek oferuje wiele rozwiązań w tej kategorii i na bieżąco jest uzupełniany nowymi wzorami. W zależności od okazji i osobistego gustu istnieje sposobność na dobranie jedynego w swoim rodzaju modelu. Z drugiej strony występują szablonowe wzory, które można wykorzystywać na co dzień oraz przy większych wyjściach. Jakie egzemplarze torebek warto mieć w swojej szafie?

Kompaktowa elegancja

Małe torebki damskie

Istnieje bardzo dużo kobiet, które lubują się w niewielkich torebkach. Przede wszystkim ze względu na ich poręczność, lekkość i zgrabność. Małe torebki damskie występują w wersji listonoszki z możliwością zawieszenia na ramieniu. To chyba sztandarowy model, który można najczęściej zobaczyć na ulicach. Dzięki uzupełnieniu o zamek błyskawiczny można być pewnym, że zawartość jest bezpieczna. Małe torebki damskie to kunsztownie wykonane kopertówki przydające się na wyjątkowe wydarzenia. Najczęściej bogato zdobione lub w pięknym kolorze będą wyśmienitym dodatkiem do czarnej sukienki. Brak paska lub rączki może być trochę niewygodny, ale ten rodzaj torebki ma przede wszystkim być widoczny. Ostatni krzyk mody to małe torebki damskie, które można zapiąć wokół bioder. Takie rozwiązanie jest szczególnie komfortowe podczas długodystansowych spacerów.

Moda w rozmiarze XXL

Druga grupa pań nie wyobraża sobie codziennych obowiązków bez dużej, pojemnej torby. Tego typu modele są bardzo komfortowe w szczególności, gdy ich obowiązkiem jest zmieszczenie w swoim wnętrzu laptopa czy tabletu. Niektóre z nich nie posiadają zamka błyskawicznego, dzięki czemu łatwo przenosić w nich część zakupów spożywczych. Dużym minusem jest wieczne poszukiwanie kluczy lub słuchawek, które często znikają w niewyjaśniony sposób w tak dużej torebce. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju wkłady i kosmetyczki pozwalające na usystematyzowanie wszystkich drobnych przedmiotów. Należy uważać z ilością rzeczy, ponieważ torebka XXL może stać się nagle bardzo ciężka.

Wygodna walizeczka

Ostatnia grupa modeli torebek przypomina poręczne walizeczki. Ich konstrukcja jest sztywna, dlatego wnętrze jest solidnie zabezpieczone. Kolejną zaletą jest uzupełnienie o praktyczne rączki. Kuferki to moda z minionych epok. Obecnie w odświeżonym wydaniu z powodzeniem zdobywają rynek. Niektóre modele posiadają dodatkowy pasek lub łańcuszek, co pozwala wygodnie nosić je na ramieniu.