Nowy rok to nowe pomysły i szeroko pojęte zmiany, które obejmują niemal każdą dziedzinę życia codziennego. Jest to zauważalne nie tylko w branży wnętrzarskiej, ale również odzieżowej i obuwniczej, czego najlepszym przykładem są nowatorskie buty Adidas. Wśród niezliczonych propozycji różnorodnych marek produkujących obuwie, to właśnie ta jest jedną z niewielu, która od lat cieszy się niesłabnącym uznaniem. Jej najnowsze kolekcje są długo wyczekiwane przez zadowolonych klientów, którzy doskonale wiedzą, że Adidas to połączenie mody, wygody i szeroko pojętej trwałości.

Klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu

Najnowsze buty Adidas ZX FLUX to propozycja dla osób ceniących sprawdzone rozwiązania. Czarna konstrukcja przełamana kontrastującą, złotą podeszwą nadaje eleganckiego, stylowego wyglądu, zachowując sportowy charakter, a co za tym idzie, typową dla niego swobodę i komfort poruszania się. Przyznać należy, że ich uniwersalność wykorzystania doskonale sprawdzi się podczas codziennego noszenia. Nie ważne, czy udajemy się na spacer z przyjaciółmi, czy trenowanie ulubionej dyscypliny sportowej – w każdym przypadku znajdą swoje racjonalne zastosowanie. Co więcej, buty Adidas ZX FLUX pasują do wielu stylizacji, dlatego nie nastręczą kłopotów z kompletowaniem poszczególnych elementów garderoby. Jak zatem je nosić? Na wiele sposobów! Z racji swojej czarnej kolorystyki i złotej podeszwy, świetnie współgrają z monokolorystycznymi zestawieniami, jak i tymi, w których motywem przewodnim jest wielobarwność. Z racji swojej niekwestionowanej konstrukcji, nawiązującej do eleganckich outfitów, z powodzeniem można je wykorzystać do sukienek, jak i typowo sportowych kreacji.

Walory funkcjonalne

buty adidas

Komfort użytkowania, oryginalność oraz wytrzymałość – to cechy wyróżniające idealne obuwie sportowe, którymi niewątpliwie wyróżnia się obuwie Adidas. Kolekcja ZX FLUX będąca połączeniem skóry naturalnej i materiału tekstylnego, doskonale spełnia te wytyczne. Gwarantuje bowiem najwyższy poziom wygody użytkowania, gdyż nie tylko świetnie dopasowuje się do stopy, ale przede wszystkim wykazuje się kompatybilnością podczas poruszania. Do spacerowania, jak i trenowania ulubionych dyscyplin sportowych – w każdym zakresie sprawdzi się fenomenalnie. Kolekcja obuwia Adidas ZX FLUX to feeria odważnych wzorów i kolorów, które zrobią wrażenie na niejednej osobie. Oprócz wspomnianego wcześniej modelu na złotej podeszwie, wyróżnić możemy wielokolorowe fasony kobiece oraz męskie, stanowiące uzupełnienie miejskiego stylu, w nowoczesnym wydaniu.