Komfort najbliższy ciału

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić coś z odzieży, co okazało się za małe? Jeżeli to była bluzka, czy spodnie, spokojnie mogłaś wymienić na większy rozmiar, ale gdy w grę wchodziły majtki, już tego towaru zamienić na inny się nie dało. No cóż, wszakże taka część garderoby nie podlega wymianie ani zwrotowi. W niektórych sklepach przy ladzie widnieje w widocznym miejscu specjalny napis świadczący o tym.

Kuse, czy pantalony?

Cóż, pantalony to już raczej przeszłość, żadna pani nie nosi majtek za kolana z gumką pod nim i falbanką z koronki. Najchętniej kobiety sięgają po takie majteczki, które są uszyte ze smaczkiem. Szycie bieliznySzycie bielizny jest nie lada wyzwaniem, by zaspokoić wymagania pań i panów. Damska bielizna ma być piękna, wygodna i kusić ewentualnego kochanka. Czasami jednak wybrany model mimo piękna i stylu, nie leży wygodnie na pośladkach. Nogaweczki mogą wciskać się między pośladki i uwierać. Rzadko kiedy można było bieliznę przymierzyć w sklepie w kabinie przed lustrem. Zresztą, przymiarka tylko pozwoli nam ocenić, czy nie ściskają w pasie, bądź nie są za luźne. Dopiero podczas chodzenia okazuje się, ze jednak nie czujemy się w nich komfortowo. Jakie zatem wybrać? Najidealniej byłoby, gdyby były i ładne i wygodne. Dodać należy, że także funkcjonalne. Kobiety są wymagające, a oko ukochanego mężczyzny, któremu jest obce szycie bielizny, uważnie lustruje, czy majteczki są kuszące.

Czy tylko majtki?

Majteczki to tylko zaledwie jedna rzecz w kategorii bielizny. Z historii wiadomo nam, że bielizną były rzeczy noszone bezpośrednio na ciele i miały kolor biały, stąd nazwa. Obecnie szycie bielizny nie ogranicza się do tego jedynego koloru. Na rynku mamy szeroki wybór kolorów a także rodzajów bielizny. Są to, oprócz wspomnianych majtek, biustonosze, koszulki, majtki, topy, body, koszule nocne, dla mężczyzn slipy, kalesony, podkoszulki, piżamy... Zdawałoby się, że szycie bielizny to tylko i wyłącznie produkcja części garderoby noszonej bezpośrednio przy skórze. Tak jednak nie jest. Bielizna to także pościel, czyli poszewki na poduszki, poszwy na kołdry, prześcieradła w różnych odsłonach. Produkowane są z  flaneli, bawełny, kory, satyny itp. Zdarza się obecnie szycie bielizny welurowej a nawet pluszowej, najcieplejszej z możliwych. Mamy także bieliznę stołową. Czy ktoś wie, że obrusy, serwetki, bieżniki to także bielizna? Zatem szycie bielizny może być naprawdę bardzo urozmaicone. Od najprzeróżniejszych modeli garderoby osobistej poprzez poszwy, prześcieradła po obrusy itd. A wszystko to z myślą o komforcie dla naszej skóry, która jest wrażliwa i delikatna.