Na przełomie ostatnich sezonów, dużą popularnością cieszą się torebki shopperki, które idealnie wpisały się w miejski trend. Skąd ich tak wielka sława? Przede wszystkim z umiejętnego połączenia walorów praktycznych z nietuzinkowym designem. Na uwagę zasługuje ich niecodzienna konstrukcja, obejmująca jedną, ale bardzo dużą przegrodę na zakupy, pozbawioną dodatkowych komór. Została bowiem tak zaprojektowana, aby pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria każdej nowoczesnej kobiety, jak również artykuły spożywcze, kosmetyki czy ubrania!

ekologiczna torebka shopperka

Z racji swojej niezmiernej pojemności, torebka shopperka jest również chętnie wybieranym dodatkiem na plażę, siłownię, basen czy weekendowy wyjazd. Zmieści bowiem wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty, eliminując konieczność zabierania drugiej, dodatkowej torby.

Niejedno ma imię – gumowy shopper bag

Tego typu torebka zaspokoi oczekiwania wszystkich pań, które w codziennym komponowaniu stylizacji stawiają na oryginalność. Jelly bags fenomenalnie im to zapewni. Z jednej strony szalenie kobiecy, z drugiej pojemny. Wodoodporny i przyjemny w dotyku, a do tego pachnący gumą balonową albo cytrusami. Uzupełniony grubym, plecionym sznurkiem, będącym tłem dla całej konstrukcji.

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym

Ekologiczna torebka shopperka najczęściej wykonana jest z płótna. Utrzymana w szerokiej palecie wzorów i kolorów, dzięki czemu ze znalezieniem idealnego modelu nie będzie miała problemu żadna przedstawicielka płci pięknej. Co więcej, wielu producentów specjalizujących się w ich produkcji oferuje możliwość naniesienia dowolnie wybranego nadruku w postaci rysunku, śmiesznego napisu czy fotografii. Pośród wielu zalet jej użytkowania, należy wymienić jeszcze jedną, jaką jest bez wątpienia poręczność. Bez najmniejszych trudności złożymy i schowamy ją do torby.

Na wyjście

Eleganckie torebka shopperka to propozycja dla pań, które w codziennych stylizacjach stawiają na wygodę i efektowny wygląd. Wykonana z delikatnej, naturalnej skóry, utrzymanej w modnej kolorystyce dopełni wizerunek, dodając szyku i wytworności.